Nowe spoty reklamowe są kolejną odsłoną platformy komunikacyjnej marki Łomża „W swoim tempie”. Sukces nowej komunikacji, jak również oczekiwania konsumentów sprawiły, iż powstały kolejne  wersje reklamy. W okresie letnim Łomża, dzięki podjętym działaniom marketingowym 360 stopni, stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek na rynku piwa, a w lipcu bieżącego roku Łomża Pils była jedną z najlepiej sprzedających się nowości z całego rynku FMCG w sklepach małoformatowych.

– Po raz pierwszy w historii firmy nasza flagowa marka Łomża otrzymała wsparcie reklamowe w okresie zimowym. Nowy spot reklamowy Łomży zachęca do czerpania przyjemności z wyjątkowych, świątecznych chwil w swoim tempie, a na zimowe wieczory poleca Łomża Miodowe w wariancie klasycznym lub  wzbogaconym o nuty korzenne – powiedziała Paulina Grodzińska, Dyrektor Marketingu Van Pur.

Adam Woronowicz w kompanii Łomży

Wyjątkowe filmy, dedykowane na wyjątkowy czas, utrzymane są w dotychczasowej konwencji reklamowej marki - zaskakującej, lekko abstrakcyjnej i z przymrużeniem oka. Bohaterem reklam jest niezmiennie Adam Woronowicz, który wraz ze swoimi pomocnikami przenosi nas w magiczny klimat świąt. W okresie bożonarodzeniowym kampanię uzupełni spot dedykowany Łomży Miodowej oraz tegorocznej nowości Łomży Miodowej Korzennej wzbogaconej o nuty przypraw korzennych.

Za kreację i produkcję spotów reklamowych we współpracy z Van Pur odpowiada agencja reklamowa Brasil Warsaw, producent filmowy Wojtek Pałys ( koproducent nominowanego do Złotej Palmy w Cannes filmu "Venus w futrze"), operator Piotr Sobociński, autor zdjęć do wielu uznanych polskich filmów (nominowane do Oscara „Boże Ciało") oraz reżyser Tomasz Kapuściński. Za obsługę social media marki odpowiada Agencja Nie Do Ogarnięcia, a zakup mediów realizuje dom mediowy Mediacom.

Van Pur S.A. jest polskim, największym, niezależnym producentem piwa i napojów bezalkoholowych, obecnym na rynku od 1989 roku. Van Pur posiada 6 browarów zlokalizowanych w Łomży, Rakszawie, Jędrzejowie, Zabrzu, Braniewie oraz Koszalinie. Kluczową marką Spółki jest Łomża, serca klientów podbiły również Cortes, Karpackie, Brok, Kuflowe, Śląskie i Halne. Van Pur specjalizuje się także w produkcji marek własnych. Jest również jednym z czołowych eksporterów piwa za granicę. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl