Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Hipermarkety Real wprowadzają usługę cashback

Real pierwszą w Polsce siecią hipermarketów oferującą posiadaczom kart Visa możliwość wypłaty gotówki przy płaceniu kartą za zakupy.

We wszystkich 53 wielkopowierzchniowych sklepach sieci Real w Polsce została uruchomiona usługa Visa cash back pozwalająca na wygodne, bezpieczne i oszczędzające czas pobieranie gotówki z kasy sklepowej podczas płacenia za zakupy debetową kartą Visa. Real jest pierwszą działającą w Polsce siecią hipermarketów, która wdrożyła tę usługę.

Usługa Visa cash back umożliwia wypłacanie niewielkich kwot ciągle potrzebnej gotówki (jednorazowo do 200 zł) w sklepach, supermarketach czy na stacjach benzynowych podczas płacenia za codzienne zakupy debetową kartą Visa. Usługa jest już dostępna w ponad 11 tys. krajowych placówek detalicznych dla użytkowników prawie 10 milionów kart Visa wydanych w Polsce przez 10 instytucji finansowych.

Obecnie większość banków, które oferują usługę Visa cash back nie pobiera z tego tytułu opłat; jeśli opłaty są pobierane, to niezależnie od wypłacanej kwoty (jednorazowo można wypłacić w kasie do 200 zł) posiadacz debetowej karty Visa płaci 50 groszy lub złotówkę.© Portal Spożywczy 2021-06-21 00:49:09