Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Harnaś przedłuża współpracę sponsorską z Widzewem Łódź

Marka piwa Harnaś z portfela Carlsberg Polska, pozostanie sponsorem Klubu Sportowego Widzew Łódź co najmniej do 2013 roku, na mocy przedłużonej na okres pięciu lat umowy sponsorskiej. Marka Harnaś jest sponsorem Widzewa już od 2006 roku.

- Widzew Łódź to klub o znakomitych tradycjach, dużym potencjale i dobrych perspektywach na przyszłość. Wierzymy, że wsparcie finansowe Harnasia przyczyni się do dynamicznego rozwoju drużyny i jej zawodników, a wspólne piłkarskie sukcesy wzmocnią wizerunek klubu i sprawią, że Harnaś - kibic, widoczny na koronie stadionu Widzewa, na stałe wpisze się w krajobraz Łodzi - mówi Piotr Chęcielewski, wiceprezes zarządu ds. marketingu.

- W najbliższych latach czeka nas wiele wyzwań sportowych i to dla nas bardzo ważne, że Carlsberg chce dalej wspierać Widzew. Pozyskiwanie do współpracy firm zewnętrznych jako reklamodawców i partnerów, pozwoli nam na jeszcze szybszy rozwój biznesowy, a co za tym idzie na odnoszenie sukcesów sportowych - mówi Mateusz Cacek, wiceprezes KS Widzew Łódź S.A.

Zgodnie z umową, w zamian za wsparcie finansowe, Klub zapewnia obecność logo Harnasia na koszulkach zawodników, replikach koszulek dystrybuowanych przez Klub, oraz na strojach treningowych i innym sprzęcie sportowym zespołu, takim jak torby, dresy czy kurtki. Harnaś będzie też eksponowany na tablicy wyników, siatkach wokół boiska oraz korony stadionu, w pierwszym rzędzie miejsc, na zadaszeniu ławki rezerwowych i w innych miejscach stadionu. Logo Harnasia będzie też obecne na plakatach klubu oraz jego stronie www. W ramach kontraktu obie strony będą również wzajemnie promowały swoje marki, m.in. poprzez dodatkowe akcje w punktach sprzedaży Harnasia oraz działania w ramach struktur fanklubów Widzewa Łódź.© Portal Spożywczy 2021-06-20 23:31:57