Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Świtalski & Synowie sprzedaje kolejne obiekty handlowo-usługowe

Poznański deweloper - firma Świtalski & Synowie - rozpoczyna sprzedaż kilkunastu w pełni skomercjalizowanych obiektów handlowo-usługowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nieruchomości wystawione na sprzedaż znajdują się m.in. w takich miastach jak: Gdańsk, Szczecinek, Lębork czy Olkusz i stanowią pełną własność firmy. Ich powierzchnia handlowa waha się od 300 do 2,2 tys. mkw.- informuje portal GalerieHandlowe.pl.

Do głównych najemców sprzedawanych obiektów należy sieć Biedronka. W niektórych z nieruchomości poza Biedronką swoje punkty posiadają także lokalni przedsiębiorcy oraz właściciele znanych marek.

Firma Świtalski & Synowie specjalizuje się w segmencie nieruchomości komercyjnych. W drugiej połowie 2008 roku firma rozpoczęła realizację projektu, który zakłada wybudowanie w ciągu pięciu lat około 90 mini-centrów handlowych w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców. Ich powierzchnia wyniesie od 3 do 5 tys. mkw. 6 grudnia 2008 roku w Świdniku (woj. lubelskie) zostało otwarte pierwsze z nich. W chwili obecnej nieruchomość została wystawiona na sprzedaż. Kolejne inwestycje prowadzone są w Goleniowie oraz Kaliszu. W mini-centrach poza sklepami wielkopowierzchniowymi, znajdą się apteki, restauracje, butiki i inne punkty usługowe. Firma po zakończeniu budowy i pełnej komercjalizacji obiektów przeznaczy je również na sprzedaż.© Portal Spożywczy 2021-06-13 19:54:28