Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Producent opakowań wynajął 11 tys. mkw. magazynów pod Wrocławiem

Koncern ProLogis, poinformował dzisiaj o podpisaniu dwóch umów najmu w rejonie Wrocławia na łączną powierzchnię magazynową około 22 tys. mkw.

Sonoco Poland-Packaging Services, światowy lider w produkcji opakowań przemysłowych i konsumenckich, wynajął 11 tys. Mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w ProLogis Park Wrocław III. Park, położony 7 km na południowy wschód od centrum miasta jest jedynym centrum logistycznym w regionie Dolnego Śląska zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska - Wrocław-Strachowice.

Polski producent obuwia i lider rynku sprzedaży detalicznej NG2 S.A. wynajął 10 850 metrów kwadratowych w ProLogis Park Wrocław IV z przeznaczeniem na lokalną dystrybucję. Nowoczesne centrum dystrybucyjne zlokalizowane jest w Kątach Wrocławskich, w odległości 35 km od centrum Wrocławia, przy autostradzie A4 (Berlin-Wrocław-Kraków-Ukraina), 20km od Węzła Bielańskiego.

Portfolio ProLogis w regionie Wrocławia składa się z 4 parków dystrybucyjnych (14 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 374 000 metrów kwadratowych. Oprócz Sonoco Poland i NG2 S.A. klientami parków są również: Curylo Asterix, Gefco, Emperia Holding, Intercars, Jees Polska, NYK Logistics, Pol Mat oraz Selena.© Portal Spożywczy 2021-06-20 23:54:59