Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowa odsłona oferty Deluxe w sieci Lidl

Rillettes z filetem z gęsi na przystawkę, homar, mule, sum europejski lub rostbef z wołowiny brazylijskiej na danie główne i tarta bananowa na deser – to nie menu ekskluzywnej restauracji, ale produkty dostępne w ostatniej, tegorocznej odsłonie oferty Deluxe, dostępnej w sklepach Lidl.


Autor: portalspozywczy.pl / PR
Data: 01-12-2014, 16:03

Od 1 do 14 grudnia w sklepach Lidl, dostanych będzie kilkadziesiąt produktów luksusowych w bardzo atrakcyjnej cenie. Artykuły z oferty Deluxe są dostępne tylko dwa razy w roku: przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem.

Zdaniem Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, z roku na rok w okresie przedświątecznym Polacy wydają więcej i chętniej sięgają po towary lepszej jakości. Z najnowszych danych firmy doradczej Deloitte wynika, że w tym roku statystyczna polska rodzina na bożonarodzeniowe zakupy spożywcze wyda ok. 470 zł. To o 9,% więcej niż rok temu.

Zwiększył się także odsetek osób, które zamierzają robić świąteczne zakupy spożywcze przede wszystkim w sklepach dyskontowych, które wyprzedzają hipermarkety i supermarkety. Według tegorocznej edycji badania aż 63% osób kupi w dyskontach artykuły spożywcze. W 2012 roku odsetek ten wynosił 28%.

© Portal Spożywczy 2020-08-13 17:04:00