Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

W gliwickim Forum jest miejsce na restaurację i delikatesy

W Centrum Handlowym Forum w Gliwicach do dyspozycji nowych najemców są m. in. dwa lokale o łącznej powierzchni 287 mkw. oraz wspólna część gastronomiczna.

Centrum Handlowe Forum zostało otwarte w połowie 2007 roku. Na powierzchni 43 tys. mkw. znajduje się 140 sklepów i punktów usługowych wraz z hipermarketem Carrefour i kinem Cinema City. W ostatnich tygodniach zwolniły się dwa niezależne lokale. Pierwszy, o powierzchni 201 mkw., przeznaczony jest na sklep z odzieżą typu "casual" lub akcesoria i zabawki dla dzieci. Drugi lokal wynajęty zostanie pod szeroko pojętą działalność usługową - kwiaciarnię, sklep kolonialny, czy delikatesy z żywnością ekologiczną. Jego powierzchnia to powierzchnię 86 mkw.

- Oprócz dwóch samodzielnych powierzchni, planujemy zagospodarować również więcej przestrzeni na część gastronomiczną oraz lepiej wykorzystać w pełni wyposażony plac zabaw dla dzieci, którego jesteśmy właścicielem. Obecnie poszukujemy partnera do poprowadzenia tego przedsięwzięcia - mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Centrum Handlowego FORUM.

Nowa przestrzeń dla najemców restauracji zostanie zaprojektowana w ramach konkursu architektonicznego, który Centrum Handlowe Forum zamierza przeprowadzić w pierwszej połowie roku. Powstanie w ten sposób pięć nowych lokali o powierzchni od 60 do 100 mkw.© Portal Spożywczy 2021-12-09 14:49:25