Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Stokrotka otwiera 300. sklep

1 października 2015 roku sieć Stokrotka otworzy przy ulicy Ułanów 10 w Lublinie kolejny franczyzowy market. Franczyza to nowa linia biznesowa Stokrotki. Sklep Stokrotki w Lublinie będzie to już 300 placówka detaliczna sieci. Powierzchnia sprzedażowa nowej placówki w Lublinie wynosić będzie około 300 mkw.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 30-09-2015, 22:57
Stokrotka Market, fot. Stokrotka

Na tym nie koniec. Stokrotka osiągnęła w bieżącym roku rekordowe w swojej historii tempo otwarć. Sieć przewiduje, że powinna zakończyć ten rok z ilością nowootwartych placówek zbliżoną do 100. 

Jak zapewniają chwalą się przedstawiciele spółki „sklepy Stokrotki oferują swoim klientom asortyment, nawet kilkakrotnie szerszy od placówek dyskontowych. Sklepy szczególny nacisk kładą na produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol. Dopełnieniem tej szerokiej i zróżnicowanej oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty należące do marki własnej.”

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Stokrotka Sp. z o.o. stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie. Pierwsza placówka detaliczna tej sieci rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1996 roku w Łęcznej koło Lublina. W ciągu dwóch dekad Emperia Holding S.A. prowadziła dynamiczny rozwój sieci Stokrotka na terenie całego kraju. Zaowocowało to pojawieniem się na polskim rynku jednej z największych sieci detalicznych w Polsce będącej obecnie operatorem 300 supermarketów i marketów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całym kraju.

© Portal Spożywczy 2021-04-12 05:16:48