Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Dystrybutor dodatków do żywności wynajmuje biura w Cristal Park

Dystrybutor dodatków i surowców do przemysłu spożywczego w Polsce podpisał aneks przedłużający najem niespełna 1200 mkw. powierzchni w budynku Cristal Park na warszawskiej Ochocie. W transakcji właściciela budynku - fundusz Azora - reprezentowali eksperci z firmy doradczej JLL. W efekcie podpisanej umowy Cristal Park osiągnął 100 proc. długoterminowy poziom wynajmu.

- Rozmowy dotyczące przedłużenia umowy były pewnym wyzwaniem, przede wszystkim z powodu twardych warunków postawionych przez najemcę na początku rozmów. Jednak dzięki zaufaniu jakim darzy nas właściciel budynku i znajomości potrzeb najemcy udało nam się zaproponować rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony – mówi Małgorzata Kaczmarek, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w JLL..

Cristal Park to oddany w 2009 roku nowoczesny biurowiec oferujący ok. 10 500 mkw. powierzchni najmu w ramach trzech kondygnacji. Budynek zaprojektowany przez  pracownię JEMS Architekci charakteryzuje się elegancką, klasyczną fasadą, zapewniającą znakomite doświetlenie naturalnym światłem oraz elastyczną, ustawną powierzchnię.

Właścicielem budynku od 2009 roku jest Azora Europa - hiszpański fundusz private equity posiadający portfolio projektów biurowych nie tylko w Warszawie, lecz także w Krakowie i Wrocławiu.© Portal Spożywczy 2022-07-04 11:59:52