Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Panattoni wynajmie 10 tys. mkw. w Panattoni Park Wrocław II

Panattoni Europe, jeden z największych deweloperów powierzchni przemysłowych w Europie poinformował o podpisaniu umowy najmu z firmą Knauf Industries Polska - wiodącym producentem opakowań ze styropianu. Spółka zajmie 9,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 400 mkw. powierzchni biurowej w Panattoni Park Wrocław II.

- Planujemy wprowadzić się do nowej siedziby na początku września 2009 r. Docelowo w naszej nowej lokalizacji utworzymy ok. 150 nowych miejsc pracy - komentuje Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający Panattoni Europe na Europę Środkową i Wschodnią.

Knauf Industries to kolejny duży klient, który wybrał Panattoni Park Wrocław II. Wkrótce do parku wprowadzi się firma CJ International, która wynajęła łącznie 5,1 tys. mkw. W drugim wrocławskim parku dewelopera zajmowaną powierzchnię powiększyła firma Orsay, która wynajęła dodatkowo 8 tys. mkw. magazynu i 1,446 tys. mkw. biura. Natomiast w październiku 2008 r. umowę na 20 tys. mkw. podpisał z deweloperem producent i dystrybutor hydrauliki siłowej firma Sauer Danfoss, która uruchomi wkrótce fabrykę na Bielanach Wrocławskich (Panattoni Park Wrocław I).© Portal Spożywczy 2021-12-06 17:56:54