Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Costa Coffee otwiera nowe kawiarnie w Warszawie i Gdańsku

Sieć Costa Coffee powiększyła się o trzy nowe lokalizacje. Nowe kawiarnie powstały na osiedlu mieszkaniowym na warszawskich Bielanach, w biurowcu IBC w Warszawie, a także w Galerii Morena w Gdańsku.


Autor: portalspozywczy.pl/PR
Data: 21-06-2016, 15:23
Nowy lokal Costa Coffee na warszawskim Słodowcu. fot. mat. pras.

Nowe kawiarnie Costa Coffee w Warszawie zostały otwarte w dwóch różnych lokalizacjach. Kawowych propozycji i dań z menu Costy mogą już skosztować mieszkańcy i goście osiedla mieszkaniowego Słodowiec City przy ul. Żeromskiego. W sezonie wiosenno-letnim do dyspozycji gości udostępnione będą dodatkowe miejsca wypoczynku w kawiarnianym ogródku. Dla miłośników jednośladów przygotowano stojaki na rowery. Apartamentowiec położony jest w bliskiej odległości od metra Słodowiec.

Równolegle Costa Coffee otworzyła swoją kawiarnię w jednym z największych kompleksów biurowych w Warszawie – International Business Center. Nowa kawiarnia znajduje się w biurowcu przy Alei Armii Ludowej, tuż przy stacji metra Politechnika. Do dyspozycji gości przeznaczony został  lokal, oferujący łącznie ponad 100 miejsc siedzących, w tym blisko 40 w ogródku. 

Wraz z otwarciem kolejnych kawiarni w Warszawie, Costa Coffee zawitała również do gdańskiej Galerii Morena. To piąta kawiarnia sieci w tym mieście i 122. w całej Polsce. Kawiarnia w formie wyspy oferuje 60 miejsc siedzących.

Wszystkie nowo otwarte kawiarnie zostały zaprojektowane w stylu Atlas. 

© Portal Spożywczy 2020-08-13 17:12:48