Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Frigo Logistics rozwija obsługę mrożonek dla sieci Piotr i Paweł

Sieć sklepów Piotr i Paweł i Frigo Logistics podpisały umowę w zakresie pełnej logistyki produktów głęboko mrożonych.


Autor: Roman Wieczorkiewicz, portalspożywczy.pl
Data: 03-08-2016, 11:52
Kristof Verbruggen, prezes Frigo Logistics

 

Do 30 czerwca operator z japońskimi korzeniami współdzielił obsługę logistyczną firmy Piotr i Paweł, od 1 lipca jest jedynym operatorem produktów głęboko mrożonych dla polskiej sieci handlowej. Frigo Logistics, jako operator neutralny będzie świadczył kompleksową usługę, w skład której wchodzić będą składowanie i dystrybucja towarów głęboko mrożonych do wszystkich sklepów Piotra i Pawła. Jest to kolejna sieć handlowa, która wybrała Frigo Logistics, jako głównego operatora logistycznego produktów głęboko mrożonych. Frigo Logistics posiada mroźnie i platformy dystrybucyjne w Radomsku i Żninie oraz punkt przeładunkowy w Warszawie. Schemat operacyjny pozwala firmie na optymalną dystrybucję na terenie całej Polski.

- Jesteśmy dumni, że firma Piotr i Paweł zaufała Frigo Logistics i zdecydowała się na oddanie naszej firmie całości obsługi segmentu produktów głęboko mrożonych. Odbieramy to, jako przejaw zaufania, a także wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Dla Frigo Logistics to kolejny ważny krok w kierunku umocnienia naszej pozycji lidera w dystrybucji produktów głęboko mrożonych w Polsce. Kolejne działania naszej firmy będą skierowane w stronę optymalizacji dystrybucji, co przyczyni się do stworzenia jeszcze atrakcyjniejszych rozwiązań transportowych dla naszych Klientów - twierdzi Kristof Verbruggen, prezes Zarządu Frigo Logistics.

- Bardzo się cieszymy, że firma Piotr i Paweł zaufała nam i oddaje w nasze ręce obsługę wszystkich sklepów w Polsce. Od początku współpracy z firmą Piotr i Paweł dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszy serwis obsługi naszemu partnerowi biznesowemu. Bardzo cenimy sobie partnerskie relacje we współpracy oraz sprawne działania przy wdrożeniu projektu. Efektywna praca po obu stronach zaowocowała sprawnym i terminowym wdrożeniem projektu w życie – dodaje Katarzyna Długosz, kierwnik działu obsługi klienta w firmie Frigo Logistics.

 Frigo Logistics to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką produktów głęboko mrożonych. Jest jednym z czołowych krajowych operatorów logistycznych tych produktów oraz liderem w dystrybucji na terenie Polski.

Jest częścią Nichirei Holding Holland B.V, które z kolei jest częścią japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada magazyny wysokiego składowania w temperaturze -22 °C w Żninie i Radomsku, punkt przeładunkowy w Warszawie. Spółka jest liderem w krajowym przewozie żywności w temperaturze -18 / - 22 °C.

© Portal Spożywczy 2020-08-13 16:55:52