Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

ProLogis ma nowych wiecedyrektorów

Marta Tęsiorowska została wicedyrektorem ds. marketingu i komunikacji na Europę Środkowo-Wschodnią, a Michał Czarnecki został wicedyrektorem ds. rozwoju i leasingu na Polskę - informuje Puls Biznesu.

Marta Tęsiorowska jest odpowiedzialna za zarządzanie działem marketingu i komunikacji firmy w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech. Do ProLogis dołączyła w 2002 r. Wcześniej pracowała dla agencji reklamy zewnętrznej Portland Polska oraz dla Nielsen Bainbridge Polska. Jest absolwentką Wydziału Administracji, Prawa i Dyplomacji oraz Podyplomowego Studium Public Relations. Ukończyła też studia executive MBA w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych na kierunku marketing Międzynarodowy.

Michał Czarnecki odpowiada za komercjalizację istniejących obiektów oraz rozwój ProLogis na Górnym Śląsku. Wcześniej zdobywał doświadczenie w leasingu nieruchomości pracując m.in. dla DTZ Polska oraz Jones Lang LaSalle. Ukończył studia na wydziale marketingu i zarządzania Politechniki Warszawskiej.© Portal Spożywczy 2021-12-09 14:33:28