Oprócz odświeżenia szaty graficznej opakowań, która podkreśla składniki zawarte w herbacie do portfolio marki dołączyła herbata zielona Big-Active z papają i jagodami goji. Herbata jest dostępna w estetycznym opakowaniu zawierającym 20 torebek typu LookBag™. Są one przezroczyste, dzięki czemu widać składniki herbaty, m.in. kawałki owoców, a ponadto są przyjazne dla środowiska!

- Komponując herbatę zieloną Big-Active z papają i jagodami goji, kierowaliśmy się tym, co cenią sobie nasi klienci. Wiemy, że uwielbiają oryginalne i egzotyczne dodatki, a bardzo modne w ostatnim czasie jagody goji zdecydowanie do nich należą. W połączeniu z papają sprawiają, że herbata nabiera wyjątkowego, zupełnie nowego smaku. Taka herbata może stanowić drobną przyjemność o każdej porze dnia – mówi Krzysztof Brabander, Brand Manager marki Big-Active.

Warto dodać, że owoce papai zawierają przeciwutleniacze, a jagody goji są źródłem wspierającej odporność witaminy C, witaminy E zwanej „witaminą młodości”, a także wielu składników prozdrowotnym.