Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Carrefour otworzył w Olsztynie supermarket w segmencie premium

Carrefour Polska kontynuuje rozwój sieci supermarketów w segmencie premium, otwierając pierwszy sklep w tym formacie w Olsztynie. Nowy supermarket Carrefour został otwarty 26 kwietnia b.r. w Galerii Aura.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 26-04-2017, 13:22
Fot. shutterstock

W supermarkecie, na powierzchni około 1 600 mkw., klienci znajdą ponad 12 tysięcy różnych produktów, w tym przede wszystkim produkty świeże. 

Wędliny i mięso pochodzą od lokalnych dostawców. Klienci mogą skorzystać także z wyrobów dojrzewalni wołowiny oraz usługi świeżego mielenia mięsa. W Strefie Alkoholi sklep udostępnia m.in. piwa regionalne i rzemieślnicze

W specjalnej strefie zdrowia klienci znajdą m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. W supermarkecie nie zabrakło również produktów naturalnych z linii „Jakość z Natury Carrefour” oraz z asortymentu Kuchni Świata.

W nowym supermarkecie mieszkańcy Olsztyna mogą również przystąpić do programów oszczędnościowych. Klienci korzystający ze smartfonów będą mogli skorzystać z aplikacji mobilnej Mój Carrefour, która oferuje m.in. dostęp do programu lojalnościowego z kuponami rabatowymi. 

O jakość obsługi klienta w sklepie przy Alei Piłsudskiego 16 dba ponad 30 pracowników z Olsztyna i okolic. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 21.00 oraz w niedziele w godzinach 9.00 – 20.00.

Pod szyldem Carrefour Polska działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

© Portal Spożywczy 2020-08-11 23:15:24