Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista największych producentów kakao, czekolady i lodów - edycja 2017

Prezentujemy najnowsze, najbardziej aktualne i kompletne zestawienie firm z branży czekolady, słodyczy i lodów w Polsce. Lista obejmuje 95 zakładów działających na rodzimym rynku.

Lista największych producentów kakao, czekolady i lodów - edycja 2017

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 30-05-2017, 14:27

Aktualny raport bazuje na informacjach o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw działających w sektorze wyrobów czekoladowych, słodyczy i lodów.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy także ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Analiza branżowa przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode to wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku słodyczy i lodów w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-10-01 17:29:57