Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Food truck kampanii "Polska Smakuje Jakością" na Targu Śniadaniowym w Warszawie

Food truck kampanii Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego - „Polska Smakuje Jakością” pojawi się 17 czerwca na Targu Śniadaniowym w Warszawie.


Autor: www.portalspozywczy.pl/PR
Data: 08-06-2017, 15:47
fot. materiały prasowe

W ramach działań edukacyjno – promocyjnych finansowanych z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego Polskę przemierza znany wszystkim z programu śniadaniowego TVP2 „Pytanie na śniadanie” kucharz Jurek Sobieniak, który częstuje wszystkich wymyślonymi przez siebie potrawami. Stworzone są one na bazie mięsa i wędlin wieprzowych QAFP (System Gwarantowanej Jakości Żywności).

Karta dań skomponowana została na bazie łopatki i schabu wieprzowego, klasycznych kiełbas, m.in. myśliwskiej, suchej krakowskiej oraz kaszanki i salcesonu, a wszystkie produkty sygnowane są znakiem QAFP. Podczas Targu Śniadaniowego Jurek będzie częstował kanapkami o wdzięcznych nazwach „Krakowskim targiem”, „Warszawski Cwaniak” czy „Maczanka Kreolska”.

Polska Smakuje Jakością to kampania, która pozwoli w bezpośredni sposób przekonać Polaków o doskonałej jakości mięsa i wędlin wytwarzanych w systemie QAFP. Ma przyczynić się również do wzrostu świadomości zasad i korzyści ze stosowania tego systemu przez producentów trzody chlewnej i przetwórców.

© Portal Spożywczy 2020-03-28 18:56:10