666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Policjanci CBŚP z Torunia zlikwidowali magazyn narkotykowy

Funkcjonariusze CBŚP z Torunia zlikwidowali magazyn narkotyków i zatrzymali 60 - letniego mężczyznę, który "opiekował się" przechowywanymi tam narkotykami - dowiedziała się PAP w CBŚP. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.


Autor: PAP
Data: 21-06-2017, 08:20

Do mieszkania, służącego za narkotykowy magazyn policjanci CBŚP z Torunia trafili rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą handlującą marihuaną i amfetaminą w kujawsko-pomorskim - poinformował PAP kom. Rafał Szymański z zespołu prasowego CBŚP.

Jak powiedział, już przed drzwiami lokalu mieszkalnego funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Na miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, Mariana S., który "opiekował się" magazynem narkotykowym".

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w szafie trzy worki z narkotykiem i wagę elektroniczną. Pozostałe worki z marihuaną były ukryte pod stertami ubrań w nieużywanym pomieszczeniu.

W Prokuraturze Rejonowej Toruń-Wschód mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

© Portal Spożywczy 2020-04-01 19:22:14