Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lidl otwiera dwudziesty sklep w Poznaniu

29 czerwca przy ul. Piątkowskiej 64 otwarty zostanie dwudziesty sklep sieci Lidl w Poznaniu.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 26-06-2017, 13:01
Jeden ze sklepów sieci Lidl. Fot. shutterstock

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl oraz produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

Nowy sklep sieci Lidl w Poznaniu ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 900 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Przygotowano ok. 70 miejsc parkingowych.

W ramach realizowanej inwestycji przebudowano ul. Piątkowską wykonując nową kanalizację deszczową, nawierzchnię asfaltową oraz zatokę do parkowania samochodów osobowych. Dodatkowo przeprowadzono naprawę nawierzchni asfaltowej na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej i gen. Stanisława Maczka, a także zbudowano łącznik pieszo-jezdny, przebiegający przez teren inwestycji, pozwalający na dotarcie ze wspomnianego skrzyżowania do stacji Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe wymienniki ciepła, energooszczędne oświetlenie LED, czujniki obecności sterujące oświetleniem pomieszczeń socjalnych oraz baterie umywalkowe z czujnikiem ruchu (z czujnikiem podczerwieni), które ograniczają niepotrzebne zużycie wody.

Przypomnijmy, 22 czerwca przy ul. Jaworzyńskiej 80 otwarty został trzeci sklep Lidla w Legnicy, a 8 czerwca otworzono czwarty sklep sieci w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 227-231.

 
 


© Portal Spożywczy 2020-12-01 23:22:16