Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Magia d’Italia Gelati Cafe oraz Cukiernia Sowa w Wola Park

W Wola Parku otworzyło się nowe stoisko z lodami oraz cukiernia. Magia d’Italia Gelati Cafe oraz Cukiernia Sowa proponują Klientom desery wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 01-08-2017, 13:08
fot. mat. pras.

W menu lodziarni klienci znajdą wiele autorskich propozycji jak np. lody o smaku prażonych migdałów, whiskey czy figa w rumie. Magia d’Italia Gelati Cafe ofertę zmienia w zależności od sezonowej dostępności składników.

Cukiernia Sowa to firma z tradycjami, która działalność rozpoczęła w 1946 roku. Marka bazuje na własnych, sprawdzonych od dziesięcioleci przepisach. Klientom proponuje ciasta, ciastka, torty, lody oraz napoje.
 
- Ogromnie cieszy nas, że do Wola Parku dołączyły dwie nowe marki. Nasi klienci mają do wyboru kolejne punkty na mapie Centrum, w których mogą skosztować pysznych deserów i napojów. Są to również nowe miejsca spotkań, gdzie odwiedzający mogą spotkać się ze znajomymi i miło spędzić czas - mówi Dagmara Pozowska, dyrektor CH Wola Park.

Magia d’Italia Gelati Cafe w Wola Parku jest drugą lodziarnią marki w Warszawie. Stoisko znajduje się na parterze obok sklepu Smyk. Cukiernia Sowa zajęła powierzchnię 85 mkw. i zlokalizowana jest na poziomie 0 przy Placu Pałacowym.

© Portal Spożywczy 2020-07-06 23:35:27