Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Mateusz Gessler ambasadorami Pasażu Tesco

Z początkiem września wystartowała kampania wizerunkowa Pasaży Tesco pod hasłem „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki". Ambasadorami marki zostali Małgorzata Rozenek-Majdan, Paulina Krupińska oraz Mateusz Gessler.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 06-09-2017, 15:05
fot. materiały prasowe

Zadaniem ambasadorów jest odświeżenie i unowocześnienie wizerunku sieci oraz zachęcenie klientów do zakupów. Każda z 3 zaproszonych gwiazd odpowiada za dany obszar, w ramach którego będzie doradzać klientom Pasaży. Porady będą publikowane na stronie Pasaży Tesco oraz w specjalnej książce wydanej pod koniec roku.

Paulina Krupińska pełni rolę ekspertki w dziedzinie mody i urody, Małgorzata Rozenek-Majdan podpowiada jak ładniej i łatwiej urządzić dom, a Mateusz Gessler, oprócz porad kulinarnych, doradzi jak miło spędzić wolny czas z przyjaciółmi.

Kampania obejmuje radio, internet, outdoor, reklamy w prasie oraz w punktach sprzedaży – na terenie 22 głównych Pasaży Tesco oraz eventy specjalne. 

Za strategię oraz kreację kampanii odpowiada agencja Garden of Words, media zaplanował dom mediowy Initiative. Działania potrwają do marca 2018 roku.  

© Portal Spożywczy 2020-06-02 03:02:46