Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Appetita kolejny raz w show MasterChef

Na antenę TVN powraca kulinarne show MasterChef. W przyrządzaniu popisowych dań i kulinarnych eksperymentach pomagać będą zioła i przyprawy marki Appetita, która kolejny raz lokuje swoje produkty w tym programie. Premierowy odcinek szóstej edycji programu zostanie wyemitowany już 10 września o godz. 20.00.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 08-09-2017, 15:04
fot. za colian.pl

Zioła i przyprawy marki Appetita będą towarzyszyć entuzjastom gotowania podczas wszystkich etapów programu – od castingów aż po odcinki finałowe.

MasterChef to program, który do tej pory mogli obejrzeć mieszkańcy aż 35 krajów. Sekretem globalnej popularności show są prawdziwi entuzjaści gotowania, oryginalne, ekscytujące konkurencje z licznymi walorami edukacyjnymi i charyzmatyczni jurorzy. W szóstej polskiej edycji programu przy stole jurorskim ponownie zasiądą: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Kulinarne zmagania zakończą się emocjonującym finałem w Australli, podczas którego nie zabraknie przypraw Appetita, a dania oceniać będą wybitne autorytety kulinarne – tamtejsi szefowie kuchni: Guillame'a Brahiniego, Rossa Lusteda i Martina Benna.

 

© Portal Spożywczy 2020-03-28 13:34:02