Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

SPAR otworzył kolejną placówkę

W Krakowie przy ul. Bagrowej 80/47 otwarty został kolejny SPAR o powierzchni 106 m2. To 21 placówka Spar w stolicy Małopolski. Sklep działa w testowanym przez sieć, nowym koncepcie convenience.


Autor: www.portalspozywczy.pl/pr
Data: 19-01-2018, 10:36
fot. materiały prasowe

- Sklep położony jest na nowoczesnym osiedlu, na którym nie funkcjonuje na razie żadna konkurencyjna placówka – mówi Patryk Ciepielowski, właściciel.

Sklep działa w testowanym przez sieć, nowym koncepcie convenience, który doskonale wpasował się w otaczającą go okolicę. - Nastawiamy się przede wszystkim na sprzedaż produktów świeżych i tzw. food to go dla zapracowanych klientów: gotowych kanapek, wrapów, sałatek, świeżych soków czy pysznej kawy. Mamy też w ofercie tak popularne ostatnio produkty BIO, świeże mięsa i wędliny, będziemy też codziennie oferować naszym klientom świeże pieczywo z niemrożonego ciasta. Sklep położony jest przy samym jeziorze, dlatego liczymy na to, że w sezonie letnim odwiedzać nas będzie dodatkowo również duża grupa turystów przyjeżdżających nad jezioro, robiąc błyskawiczne szybkie zakupy śniadaniowo-obiadowe i wpadając na aromatyczną kawę Costa w towarzystwie słodkich przekąsek - dodaje właściciel sklepu.

© Portal Spożywczy 2020-08-11 00:05:42