Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Agnieszka Mielczarek na Food Show2018: Obalam mit, że zdrowe jedzenie jest niesmaczne

- Jeśli chodzi o dotarcie do świadomości wszystkich grup wiekowych, blog bardziej działa motywująco na czytelników. Wskazuje co robić, jakich błędów nie popełniać – powiedziała Agnieszka Mielczarek, coach żywienia, współwłaścicielka cateringu dietetycznego BioBistro, w trakcie debaty „Milenialsi w kuchni: przepisy z bloga, diety pudełkowe, wygoda i przyjemność gotowania” podczas Food Show 2018.

Podczas debaty Agnieszka Mielczarek odniosła się do swoich działań w mediach społecznościowych. W jaki sposób są one odbierane przez konsumentów, zwłaszcza pokolenie milenialsów.

– Jeśli chodzi o dotarcie do świadomości wszystkich grup wiekowych, blog bardziej działa motywująco na czytelników. Wskazuje co robić, jakich błędów nie popełniać. Natomiast na swoim kanale na YouTube.com obalam mit, że zdrowe jedzenie jest niesmaczne, a wręcz przeciwnie. Zdrowa kuchnia jest bardzo fajna. Jak patrzę po filmach, jest zainteresowanie prostą kuchnią, którą przygotujemy w 10 – 15 minut lub nowymi przepisami – wyjaśniła Agnieszka Mielczarek.

– Z kolei kanał Daniela ma innego odbiorcę. Polacy pokochali kuchnię Azji, która ma połączenia słodkiego, słonego i gorzkiego. Także biznesowo uzupełniamy się z Danielem. Jeśli ktoś u mnie nie znajdzie tego, czego szuka, to znajdzie u Daniela – dodała.

– W odżywianiu prozdrowotnym jedzenie jest najważniejsze, jeśli chodzi o sylwetkę. 30 proc to ćwiczenia, a 70 proc to dieta., dlatego przeniosłam się do kuchni, bo kocham dawać ludziom coś pysznego i zdrowego – podsumowała Agnieszka Mielczarek.© Portal Spożywczy 2021-12-06 19:15:34