Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

CHEP wdraża innowacje dla sprawniejszego łączenia łańcuchów dostaw

CHEP, firma oferujące specjalistyczne rozwiązania dla łańcuchów dostaw,  wdrożyła narzędzie umożliwiające zrównoważone i wydajne funkcjonowanie łańcucha dostaw oraz efektywne wykorzystanie środowiska cyfrowego – portal myCHEP.

myCHEP zaprojektowano z myślą o potrzebach klientów współpracujących z firmą CHEP. W ciągu zaledwie jednego miesiąca – lutego – europejscy klienci zrealizowali ponad milion transferów za pośrednictwem myCHEP.

- CHEP będzie nadal ściśle współpracować z klientami podczas opracowywania  innowacyjnych, generujących wartość dodaną rozwiązań modernizujących łańcuch dostaw. Naszym celem jest także udostępnianie zaawansowanych, niezawodnych aplikacji i narzędzi cyfrowych, takich jak myCHEP, które zapewnią sprawną i efektywną obsługę – mówi Marianne Richeux, menedżer ds, usług cyfrowych CHEP.

Portal myCHEP jest wdrażany etapami, tak aby klienci mieli czas na zebranie i przekazanie uwag i sugestii. Obsługa narzędzia jest prosta i umożliwia użytkownikom zarządzaniem kontem z dowolnego miejsca, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obecnie niemal 20 000 klientów CHEP w Europie korzysta z portalu myCHEP, a zakończenie konwersji pozostałych europejskich klientów przewiduje się na połowę 2018 roku. W najbliższych miesiącach zostaną udostępnione nowe funkcje dla klientów CHEP np. okno dialogowe dla partnerów w łańcuchu dostaw, a także nowe opcje samoobsługi, które powiększą listę zalet tego cyfrowego rozwiązania.

CHEP jest globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu obsługi łańcucha dostaw świadczącym usługi dla firm z branży dóbr konsumpcyjnych, żywności, napojów, produkcji i handlu w ponad 60 krajach. CHEP oferuje szeroką gamę platform logistycznych i operacyjnych oraz usług wsparcia, których celem jest zwiększanie wydajności, obniżanie kosztów i udoskonalanie metod ochrony środowiska.

CHEP zatrudnia 12 500 pracowników oraz dysponuje ponad 300 milionami platform wielokrotnego użytku (palet i kontenerów), obsługując ponad 500 000 lokalizacji klientów, do których zaliczają się globalne marki, takie jak Procter & Gamble, Sysco, Kellogg’s czy Nestlé. CHEP należy do Grupy Brambles, w skład której wchodzi również IFCO, wiodący dostawca plastikowych pojemników wielokrotnego użytku (RPC) dla globalnego łańcuch dostaw świeżej żywności oraz specjalistycznych rozwiązań logistycznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

 © Portal Spożywczy 2021-11-30 15:59:20