Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Pszczelarz Kozacki angażuje się sportowo

Tak samo jak mocno kochamy nasze pszczółki tak samo miłujemy aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia – nasze działania w pełni nawiązuje do tego co staramy się promować wśród naszych klientów. W tym roku tak jak od początku istnienia firmy stawiamy na kolarstwo i bieganie – powiedział w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Artur Kozak z firmy Pszczelarz Kozacki.


Autor: Roman Wieczorkiewicz, portalspożywczy.pl
Data: 06-04-2018, 14:24
Artur Kozak

Stąd nasze motto, które kierujemy też w dobrej wierze do otoczenia biznesu i wszystkich osób aktywnych brzmi: Jedz świadomie, żyj aktywnie! Dlaczego?

Podkreśla, że w sporcie aby zawodnik mógł odnieść sukces muszą współgrać ze sobą różne czynniki: stałe doskonalenie, wytrwałość, zaangażowanie, odporność psychiczna. Wszystkie czynności muszą być wykonywane z najwyższą starannością – trening i sprzęt też najwyższej jakości. W sporcie zdrowa i odpowiednio dobrana żywność to czynnik kluczowy – „to przecież Twoje paliwo” jak mawiają dietetycy. Od początku istnienia firmy zarówno pracownicy naszej firmy jak i kierownictwo bierze czynny udział w imprezach sportowych. Misja Pszczelarza Kozackiego, filozofia działania a także podejście do pszczół i naturalnego środowiska odzwierciedlone są w promowanych wartościach oraz walorach jakie niosą nasze produkty dla każdego konsumenta. Tradycje sportowe i pszczelarskie w rodzinie Kozaków (właścicieli firmy Pszczelarz Kozacki) w połączeniu z pasją do tworzenia produktów dla osób miłujących zdrowe odżywianie doskonale pokrywa się z tym czym musi odznaczać się sportowiec pragnący odnieść sukces.

W roku 2017 Pszczelarz Kozacki był partnerem Carrefour Polska podczas Tour de Pologne gdzie poza stoiskiem z produktami Jakość z Natury promował akcję Pszczele Hotele – czyli lokowanie pasiek w obszarach miejskich. Pokazywaliśmy czym różnią się poszczególne odmiany miodów, jak wygląda ul i na czym polega praca pszczelarza. - Byliśmy aktywni także sportowo i zawodnicy z naszej drużyny BSK Miód Kozacki wystartowali w Tour de Pologne Amatorów (nasz zawodnik zwyciężył w pierwszej historycznej edycji w 2010 roku) – mówi Artur Kozak.

W bieżącym roku przedłużyliśmy również współpracę z jedną z najlepszych drużyn kolarskich na świecie Bora-hansgrohe, jeździ tutaj m.in. Rafał Majka, Maciej Bodnar czy popularny Peter Sagan trzykrotny mistrz świata. Zawodnicy i kierownictwo drużyny szczególnie cenią sobie naturalne produkty pszczele w diecie sportowca. Potwierdzona jakość a zarazem smak naszych surowców okazały się kluczowymi czynnikami dla których niemiecka drużyna kolarska podjęła z nami współpracę.

Co więcej, udana współpraca z Bora Hansgrohe oraz Akademią Kolarską Bartosza Huzarskiego (HBA Academy) w 2017 skłoniła nas do rozwinięcia linii produktów BeeActive – Sprawność z Natury, przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie i dbających o każdy detal swojej codziennej diety. Naturalne suplementy diety na bazie m.in. takich produktów pszczelich jak pyłek pszczeli, mleczko pszczele, miód, propolis czy surowców roślinnych jak acerola, traganek, jeżówka po ponad rocznej fazie testów  poza wspomnianymi drużynami dostępne są już w wielu punktach sprzedaży dla wszystkich konsumentów.

© Portal Spożywczy 2021-01-22 13:57:23