Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Bonduelle: planujemy kolejne innowacje produktowe i rozwój mocy produkcyjnych

- Naszą misją jest promowanie spożycia warzyw dla przyjemności i zdrowia i używamy wszelkich środków, aby tą misję zrealizować w Polsce – dla korzyści osiąganych przez naszych klientów i konsumentów - mówi Anna Telakowiec, dyrektor marketingu Bonduelle Polska.

- W kolejnych miesiącach planujemy wprowadzanie kolejnych innowacji, inwestycje w reklamę TV i digital, rozwój mocy produkcyjnych w naszych fabrykach. Finalizujemy istotną inwestycję w fabrykę Bonduelle Polska w Gniewkowie na Kujawach. Będzie to unowocześnienie i istotne zwiększenie mocy produkcyjnych fabryki, która dużą część produkcji wysyła także na eksport. Kolejna kampania agro będzie realizowana z tą inwestycją w fabryce - dodaje Anna Telakowiec.

Z początkiem roku Bonduelle kończy obchody 25 lecia obecności firmy w Polsce. - Początek roku potwierdził umocnienie pozycji marki Bonduelle mierzonej udziałami rynkowymi na ważnym dla nas rynku poza dyskontami. Jesteśmy zadowoleni z osiąganych wyników. Nowe produkty które wprowadzamy na rynek: mała puszka na raz do sałatki w opakowaniu 2x75g jest dowodem na dokładną obserwację i odpowiadanie na zapotrzebowanie konsumentów na polskim rynku – nieustannie szukamy nowych możliwości zaspokojenia potrzeb konsumentów i rozwijania wraz z naszymi partnerami handlowymi kategorii warzyw apertyzowanych w Polsce, których Bonduelle jest liderem. Jesteśmy głównym reklamodawcą tej kategorii: nadal inwestujemy intensywnie w TV, rozwijamy spersonalizowane działania digital, a blog kulinarny warzywneinspiracje.pl firmowany przez Bonduelle odwiedziło ponad 1,5 mln osób. Pozytywne wyniki realizowane w Polsce skorelowane są z dobrymi wynikami firmy osiąganymi na świecie - mówi Anna Telakowiec.

 

 © Portal Spożywczy 2022-07-02 04:46:48