Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

PepsiCo: Lemoniada – nowy produkt od marki 7UP

PepsiCo prezentuje Lemon Lemon od 7UP, zupełnie nową lemoniadę z bąbelkami. Produkt zawiera sok z cytryn i ma mniej kalorii, dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 16-04-2018, 12:39
fot. materiały prasowe

Już od kwietnia br. konsumenci w Polsce znajdą na sklepowych półkach musujące lemoniady w nowoczesnych i przyciągających wzrok przezroczystych butelkach z etykietą w pastelowe paski. Będą mogli delektować się Lemon Lemon od 7UP w dwóch świeżych smakach - cytrynowym i grejpfrutowym.

Dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii lemoniada Lemon Lemon od 7UP ma obniżoną kaloryczność i zawiera tylko 19 kcal na 100 ml napoju.

Konsumenci w Polsce mogą cieszyć się orzeźwiającym smakiem Lemon Lemon od 7UP w opakowaniach o pojemności 250ml, 500ml oraz 1L.                    

Nowa marka będzie wspierana na rynku intensywnymi działaniami marketingowymi, które obejmą kampanię reklamową w telewizji,  Internecie,  w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), sampling produktu oraz materiały POS w punktach sprzedaży.

© Portal Spożywczy 2020-05-27 10:25:14