Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 184 zakładów mleczarskich w Polsce - edycja 2018

Po raz szósty prezentujemy listę największych zakładów mleczarskich w Polsce. To najbardziej aktualne i kompletne zestawienie dostępne na rynku.

Lista 184 zakładów mleczarskich w Polsce - edycja 2018
fot. shutterstock.com

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 21-05-2018, 09:52

Nowa lista obejmuje 184 przedsiębiorstwa funkcjonujące na polskim rynku. O miejscu firm w zestawieniu zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych uwzględniano wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto większości przedsiębiorstw w latach 2015-2016. Opierając się na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, przybliżamy sytuację na krajowym rynku mleczarskim.

Obok danych finansowych czołowych spółek i spółdzielni publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze na temat aktualnych trendów i perspektyw dla branży mlecznej.

Publikacja przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode umożliwia porównanie kondycji ważnych graczy na rynku mleka w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

© Portal Spożywczy 2020-05-29 06:05:40