Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista producentów kakao, czekolady i lodów - edycja 2018

Prezentujemy nową edycję zestawienia działających w Polsce przedsiębiorstw z branży czekolady, słodyczy i lodów. Aktualny raport obejmuje 93 podmioty.

Lista producentów kakao, czekolady i lodów - edycja 2018

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 29-05-2018, 13:18

O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych uwzględniano wyniki historyczne. Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2015-2016.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora wyrobów czekoladowych, słodyczy i lodów.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Raport przygotowany przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode daje szansę na porównanie rzeczywistej kondycji ważnych graczy na rynku słodyczy i lodów w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

© Portal Spożywczy 2020-05-29 05:41:07