Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nautiqus w 2017 roku zwiększył przychody i przeładunki o ponad 60 proc.

Stale się rozwijamy i rośniemy, co potwierdzają liczby, w 2017 roku nastąpił wzrost przychodów +65 proc. r/r, wzrost zatrudnienia +45 proc. r/r oraz przeładowaliśmy łącznie ponad 10.000 TEU a to wzrost o 60 proc. r/r. – mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Dominik Popiel, prezes Nautiqus.


Autor: Roman Wieczorkiewicz, portalspożywczy.pl
Data: 12-06-2018, 11:51
Dominik Popiel, prezes Nautiqus

- Koncentrujemy się na sektorze spożywczym, stale rozbudowujemy i ulepszamy naszą ofertę dla polskich eksporterów i importerów. Opracowaliśmy z ubezpieczycielem ubezpieczenie frachtu powrotnego. Zabezpieczające eksportera przed poniesieniem dodatkowych kosztów w przypadku zwrotu towaru lub przesłania w inne miejsce dostawy.– Jest to jedyna taka oferta na rynku – mówi Dominik Popiel.

- Aktualnie pracujemy nad optymalizacją kosztów i rozwojem transportu łączącego Polskę Wschodnią z polskimi portami – nowy projekt jest w trakcie realizacji. O szczegółach poinformujemy niebawem – dodaje.

Nautiqus został założony w 2008 roku. Pomimo rozpoczynającego się wtedy kryzysu udało nam się przetrwać i zbudować markę o silnej pozycji na rynku. Wyróżnia nas 100 proc. polskiego kapitału.

Misją Nautiqus jest zapewnianie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co przekłada się na obopólny sukces handlowy. - Nasza misja w pełni odzwierciedla charakter Nautiqus. Cały czas dążymy do oferowania usług na coraz wyższym poziomie bo uważamy że tylko to może się przełożyć na zadowolenie Klientów a co za tym idzie obopólny sukces. Stąd nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, specjalizacja w spożywce i ciągły rozwój IT. Chcemy być i jesteśmy najlepsi w tym co robimy – podkreśla Dominik Popiel, prezes zarządu Nautiqus.

 

© Portal Spożywczy 2020-06-01 21:19:49