Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista firm z branży przetwórstwa ryb i owoców morza - edycja 2018

Prezentujemy nową edycję zestawienia firm z branży przetwórstwa ryb i owoców morza. Raport obejmuje 85 przedsiębiorstw działających w Polsce.

Lista firm z branży przetwórstwa ryb i owoców morza - edycja 2018

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 14-08-2018, 11:24

To najbardziej aktualna prezentacja tego typu dostępna na rynku. Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2015-2016.

O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie przygotowywania publikacji, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem ryb i owoców morza.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla sektora rybnego.

Zestawienie przygotowane przez redakcję PortalSpozywczy.pl we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode umożliwia porównanie kondycji ważnych graczy na polskim rynku przetwórstwa ryb i owoców morza.

Kliknij i pobierz prezentację. Raport jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

© Portal Spożywczy 2020-10-01 17:17:05