Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Letnie orzeźwienie z naturalną Ice Tea od marki Herbapol

Orzeźwiające napoje mogą być zarówno smaczne, jak i naturalne – przekonuje Herbapol-Lublin, producent Naturalnej Ice Tea.


Autor: portalspozywczy.pl /pr
Data: 28-06-2018, 11:31
fot. materiały prasowe

W odpowiedzi na potrzeby coraz bardziej świadomych konsumentów, firma Herbapol-Lublin dokłada wszelkich starań, aby produkty z jej oferty wyróżniały się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również jak najlepszym składem. Stworzona z myślą o orzeźwieniu w upalne dni Naturalna Ice Tea to doskonała alternatywa dla dotychczasowej oferty rynkowej. Nie zawiera konserwantów, barwników ani substancji słodzących, dlatego polecana jest zarówno dorosłym, jak i młodszym konsumentom.

Naturalna Ice Tea dostępna jest w trzech wyrazistych, owocowych i orzeźwiających smakach na bazie herbaty czarnej oraz herbaty zielonej: Ice Tea Peach o smaku brzoskwiniowym, Ice Tea Lemon o smaku cytrynowym oraz Ice Tea Green tea with lemon and mint – na bazie zielonej herbaty z dodatkiem cytryny i mięty.

– Herbapol troszczy się zarówno o konsumentów, którym oferuje najlepszy skład, jak i naturę, z której czerpie inspiracje niezmiennie od 69 lat. Dlatego napój herbaciany Naturalna Ice Tea został zamknięty w przyjaznej dla środowiska szklanej butelce, dodatkowo zabezpieczonej banderolą, co gwarantuje prawidłowe zamknięcie – mówi Anna Justyniarska, PR & Digital Manager Herbapol-Lublin.

Naturalna Ice Tea marki Herbapol dostępna jest w wybranych sieciach sklepów, na wybranych stacjach benzynowych oraz w kanale gastronomicznym.

© Portal Spożywczy 2020-07-12 01:47:51