Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowa kampania marki Bebiko Junior

Wystartowała ogólnopolska kampania 360° marki Bebiko Junior. Działania realizowane pod hasłem „Wielkie potrzeby małych brzuszków” mają na celu edukację rodziców na temat potrzeb żywieniowych dzieci po 1. roku życia i znaczenia odpowiedniego żywienia dla ich prawidłowego rozwoju. Aktywności obejmują nowoczesne oraz tradycyjne kanały dotarcia i realizowane są we wszystkich punktach styku marki z konsumentem.


Autor: portalspożywczy.pl
Data: 13-07-2018, 10:03

W ramach działań digital na stronie www.bebiklub.pl powstała sekcja edukacyjna z informacjami i ciekawostkami o potrzebach małych brzuszków i rozwoju dzieci po 1. roku życia. Na rodziców czekać będą również konkursy. Na czołowych portalach parentingowych została uruchomiona kampania display, a na profilu marki na Facebooku przygotowano edukacyjne i wizerunkowe linie kreatywne, które będą pokazywać, w jaki sposób 2 kubki Bebiko Junior 3 NutriFlor+ pomagają uzupełnić dietę dziecka w składniki ważne dla jego prawidłowego rozwoju.

Kampania realizowana jest również w kanale dystrybucji oraz medycznym i dodatkowo wspierana aktywnościami z zakresu public relations.

Koncepcję kreatywną kampanii w TV i w prasie przygotował Havas. Media tradycyjne zakupił dom mediowy Mediacom, social media – VML Poland, pozostałe media online – K2 Internet. Działania na stronie www prowadzi Syzygy, a działania PR – Alert Media Communications.

© Portal Spożywczy 2020-06-01 01:58:51