Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista firm z branży przetwórstwa zbożowo-tłuszczowego - edycja 2018

Prezentujemy nową edycję listy liderów sektora zbożowo-tłuszczowego w Polsce. To najbardziej aktualne i kompletne zestawienie tego typu dostępne na rynku.

Lista firm z branży przetwórstwa zbożowo-tłuszczowego - edycja 2018

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 18-07-2018, 14:46

Najnowszy raport obejmuje 137 firm działających w branży produktów zbożowych i oleistych w Polsce. O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2015-2016. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych producentów produktów zbożowych i oleistych.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla sektora zbożowo-tłuszczowego.

Raport przygotowany przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku produktów zbożowych i oleistych w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

© Portal Spożywczy 2020-05-29 07:07:43