666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowa Biedronka w Centrum Praskim Koneser w Warszawie

26 lipca br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Warszawie przy placu Konesera 9. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Praskim Koneser – kompleksie wielofunkcyjnym, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 26-07-2018, 12:40
Fot. shutterstock

Sklep Biedronka w Koneserze znajduje się na parterze budynku O – Laboratorium, położonego od strony ulicy Białostockiej. Placówka została zaprojektowana według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka i oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni 340 m2. Klienci mogą korzystać z parkingu podziemnego. 

Nowy sklep Biedronka na warszawskiej Pradze-Północ będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Inwestycja Centrum Praskie Koneser jest realizowana przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej w Warszawie. Zakłada rewitalizację oraz nadanie nowych funkcji obiektom wchodzącym w skład dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Koneser jest pierwszym w Polsce, wielofunkcyjnym centrum lifestylowym. Działają już tutaj Campus Warsaw, inicjatywa Google dedykowana start-upom, pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, restauracje i bary oraz biura. W Koneserze znajdzie się hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriott International), Centrum Medyczne Damiana, liczne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne, powierzchnie konferencyjno-wystawiennicze oraz otwarty plac Konesera, przeznaczony w szczególności na wydarzenia kulturalne, pokazy, jarmarki i pikniki.

 

© Portal Spożywczy 2020-03-28 18:02:51