Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 500 zakładów mięsnych w Polsce - edycja 2018

Prezentujemy najważniejszy raport dotyczący branży mięsnej w Polsce. Zamów i zyskaj możliwość porównania aktualnej kondycji czołowych spółek i zakładów.

Lista 500 zakładów mięsnych w Polsce - edycja 2018

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 17-09-2018, 08:56

Szósta edycja "Listy największych zakładów mięsnych w Polsce" to najbardziej aktualne i kompleksowe zestawienie przedsiębiorstw z branży mięsnej dostępne na polskim rynku wydawniczym. Obejmuje 500 firm uszeregowanych na podstawie sumy przychodów za rok 2016, a w przypadku braku nowych danych z uwzględnieniem wyników historycznych.

Spożycie mięsa w Polsce od wielu lat utrzymuje się na niezmiennym poziomie. Przeciętny Jan Kowalski zjada rocznie blisko 80 kg mięsa, z przewagą drobiu i wieprzowiny. Jednocześnie nad Wisłą przybywa osób, które rozważają całkowitą rezygnację lub przynajmniej częściowe ograniczenie codziennego spożycia mięsa i jego wyrobów. Wyzwaniem dla polskiego sektora produkcji i przetwórstwa mięsnego jest dostosowanie się do oczekiwań konsumentów. Jak radzą sobie rynkowi liderzy?

Raport przygotowany przez PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode zawiera informacje o przychodach ze sprzedaży oraz zysku lub stracie netto przedsiębiorstw w latach 2015-2016. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania publikacji, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw mięsnych.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnej sytuacji oraz przyszłości branży mięsnej.

Kliknij i pobierz prezentację. Raport jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

© Portal Spożywczy 2020-05-29 05:37:08