Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowe Lubisie DUO – przekąska do plecaka

Nowe Lubisie DUO od Mondelez Polska to ciastko wypełnione aż dwoma nadzieniami. Nowość dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru: o smaku orzechów laskowych i czekolady, a także o smaku wanilii i truskawek.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 19-09-2018, 11:24
fot. materiały prasowe

Produkt nie zawiera barwników oraz substancji konserwujących, a jego recepturę oparto na naturalnych aromatach. Dzięki poręcznemu opakowaniu sprawdzi się jako przekąska do szkoły. 

Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszyć będzie silne wsparcie mediowe. W październiku ruszają aktywności na Facebooku oraz emisja zupełnie nowego spotu telewizyjnego. Nowość będzie również mocno wpierana sprzedażowo. Na konsumentów czekać będą promocje w sklepach i akcje samplingowe za pośrednictwem sklepu internetowego smyk.com. Kampania potrwa do końca listopada b.r.

Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Carat, obsługę social media powierzono agencji Isobar, a działania PR prowadzi Big Picture.

Mondelez Polska sp. z o.o. jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej w Polsce, od 26 lat obecną na naszym rynku. Zatrudnia blisko 4600 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce (Nielsen: Mondelez uzyskał udział równy 19.9% w Kategorii Produktów Czekoladowych (suma Tabliczek, Pralin, Batonów i Wafli Oblewanych Czekoladą), oraz 18.3% w Kategorii Słodkich Wypieków (włączając Miękkie Ciastka o wadze do 75g, wyłączając Impulsowe Wafle Nieoblewane Czekoladą).

Oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki, krakersy TUC oraz cukierki i gumy Halls.

Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 r.

© Portal Spożywczy 2020-07-16 15:22:40