Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

W Polsce startuje CityBee - wynajem samochodów dostawczych na minuty

Na początku października swoje usługi na terenie Polski uruchomi CityBee. Spółka jako pierwsza na dużą skalę udostępni auta dostawcze do wynajmu na minuty.

Idea carsharingu szturmem zdobywa kolejne polskie miasta i zyskuje coraz więcej zwolenników, również wśród władz samorządowych. Wkrótce do tysięcy osobówek dołączy pokaźna flota aut dostawczych, które udostępni nowy operator – CityBee.

CityBee to pionier carsharingu w Europie Środkowo-Wschodniej, który wynajem aut na minuty oferuje od 2012 roku. Dziś jest liderem na Litwie, gdzie udostępnia użytkownikom 800 samochodów osobowych i dostawczych różnych modeli oraz rowery.

W Polsce samochody z logo CityBee będą dostępne już w październiku. Fiaty Ducato sukcesywnie będą pojawiać się w największych miastach. Firma zaoferuje cennik, zgodnie z którym za pierwsze 50 km nie zostaną naliczone opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania będą zróżnicowane w zależności od długości wynajmu. Paliwo i ubezpieczenie będą już wliczone w cenę.

Aplikacja CityBee będzie dostępna od października w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Już dziś wszyscy zainteresowani usługą mogą zostawić swój kontakt na stronie Citybee.pl. Dzięki temu jako pierwsi dowiedzą się o starcie usługi, a mailem otrzymają kod na darmowe przejazdy o wartości 50 zł.© Portal Spożywczy 2022-08-09 10:49:37