Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

GK Specjał z nową hurtownią w Ostrowcu Świętokrzyskim

We wrześniu otwarta została w Ostrowcu Świętokrzyskim kolejna hurtownia Grupy Kapitałowej Specjał, w której oferowana jest możliwość zakupów m.in. w samoobsługowym systemie cash&carry.

Hala zlokalizowana jest przy ulicy Kilińskiego 30 c. Obiekt dysponuje powierzchnią sprzedaży 1640 mkw., w tym chłodnią o powierzchni 200 mkw. 

- Otwarcie oddziału Specjał w Ostrowcu było bardzo dobrze zorganizowane. Format Cash and Carry bardzo mi odpowiada, ale również mogę skorzystać z platformy e-hurtownia i dostawy na miejsce - mówiła Aneta Kałuża, właścicielka sklepy spożywczo-przemysłowego.

- Zostałam zaproszona na otwarcie nowego oddziału GK Specjał. Wiem, że jest to 100 proc. polski kapitał. Hurtownia posiada w swojej ofercie wszystkie największe marki i produkty regionalne - komentowała Marianna Chodakowska, właścicielka sklepu spożywczo-przemysłowego.

- Specjał od ponad 27 lat konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju. Najważniejszym celem, jaki stawia przed sobą Grupa Kapitałowa Specjał jest dynamiczny rozwój w długiej perspektywie czasowej. Aktualnie grupa prowadzi działalność w 13 oddziałach - informuje GK Specjał.© Portal Spożywczy 2022-08-18 12:30:45