Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 190 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego - edycja 2018

Prezentujemy najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego. Lista obejmuje 190 firm działających na polskim rynku.

Lista 190 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego - edycja 2018

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 28-09-2018, 16:36

O miejscu firm w zestawieniu zdecydowała głównie suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych uwzględniano wyniki historyczne.

Rynek produkcji owoców i warzyw stanowi jeden z najistotniejszych segmentów branży spożywczej nad Wisłą. Polska od wielu lat należy do ścisłej czołówki na europejskim rynku upraw owoców i warzyw, mimo stosunkowo niskiego spożycia wewnętrznego. Dynamicznie rozwija się rynek żywności ekologicznej. To już nie chwilowa moda, a długotrwały trend. Jak w zmiennym otoczeniu rynkowym radzą sobie producenci owoców i warzyw?

Najnowsza edycja raportu zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku lub stracie netto wiodących spółek w latach 2015-2016. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, pokazujemy pozycję krajowych firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz kondycję całego sektora.

W raporcie przygotowanym przez redakcję PortalSpozywczy.pl we współpracy z firmą Bisnode publikujemy - obok danych finansowych czołowych spółek - dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla rynku przetwórstwa owoców i warzyw w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Raport jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

© Portal Spożywczy 2020-10-01 19:00:02