666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

E.Leclerc w Rzeszowie przeszedł modernizację

Odnowienie sześciu działów, poszerzenie asortymentu i wprowadzenie nowoczesnych urządzeń – to część zmian, które wprowadził rzeszowski hipermarket E.Leclerc.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 29-10-2018, 09:59
fot. materiały prasowe

W hipermarkecie wprowadzono szereg zmian poprawiających jakość produktów. Modernizacja objęła m.in. zakup nowych ekologicznych lodówek CO2, bardziej przyjaznych środowisku. Dzięki tej zmianie powierzchnia obejmująca produkty chłodzone powiększyła się o ok. 40 proc. W dziale „Owoce i Warzywa” wprowadzono technologię nawilżania zapewniającą długotrwałe utrzymanie świeżości sałat i ziół oraz zamontowano nowoczesną ladę chłodniczą. Nowa lada pojawiła się także w dziale garmażeryjnym, który został wzbogacony o strefę ciepłych posiłków i zyskał nazwę „Bistro”.

Najbardziej widoczna zmiana nastąpiła w dziale „Zdrowa Żywność”. Jego asortyment poszerzono o ponad 1000 nowych produktów. Dział został szczególnie wyeksponowany w przestrzeni sklepu, podzielono go także na osobne kategorie produktów: ekologiczne, bez laktozy, bez cukru, bez glutenu, vege, super food oraz bez glutaminianu. Nowe oblicze zyskał również dział „Kuchnie Świata”, który po zmianach obejmuje ponad 700 produktów. Został on także podzielony na sekcje: francuską, włoską, grecką, orientalną, tajską, meksykańską, japońską i chińską.

– Wszystkie zmiany przeprowadziliśmy z myślą o klientach. Naszym głównym celem było zapewnienie jeszcze wyższej jakości produktów i jestem przekonany, że udało nam się to osiągnąć – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.

E.Leclerc działa w Polsce od 1995. Obecnie sieć zatrudnia ponad 5000 pracowników w 50 sklepach znajdujących się w 44 miastach na terenie 15 województw. W roku 2017 E.Leclerc osiągnął obroty w wysokości 2,8 mld złotych. 

© Portal Spożywczy 2020-03-29 05:55:46