Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 2000 największych firm spożywczych w Polsce - edycja 2018

Prezentujemy aktualną listę największych firm spożywczych w Polsce. To najobszerniejsze zestawienie tego typu dostępne na rynku wydawniczym, obejmujące aż 2000 podmiotów działających w sektorze FMCG.

Lista 2000 największych firm spożywczych w Polsce - edycja 2018

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 10-12-2018, 09:39

Lista 2000 czołowych firm spożywczych składa się z dwóch części. W pierwszej obejmującej 760 firm pokazujemy informacje o przychodach ze sprzedaży i zyskach spółek w latach 2016-2017. O miejscu na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2017. Pozostałe firmy uszeregowano na podstawie wyników historycznych.

Raport obejmuje analizę wskaźnika dynamiki sprzedaży i zysku wybranych firm w ujęciu rocznym. Opierając się na najnowszych dostępnych danych finansowych, pokazujemy kondycję czołowych przedsiębiorstw działających w Polsce.

Nasz nowy raport przynosi rzetelny obraz rynku i zachodzących na nim zmian. Uwzględniamy szeroką bazę podmiotów działających na rynku przetwórstwa żywności, dzięki czemu można bezpośrednio porównać kondycję liderów branży oraz mniejszych graczy.

W opracowaniu przygotowanym przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode publikujemy m.in. dane adresowe firm oraz komentarze ekspertów.

Kliknij i pobierz prezentację. Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Lista 2000 stanowi rozszerzoną wersję Rankingu 750 największych firm spożywczych w Polsce. Czytelnicy, którzy zakupili ranking, mogą zamówić rozszerzoną listę za dopłatą różnicy w cenie obu publikacji. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt: kontakt@portalspozywczy.pl.

Lista 2000 największych firm spożywczych w Polce została opracowana w grudniu 2018 r.

© Portal Spożywczy 2020-05-30 20:58:10