Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Berlin Doner Kebap otworzył 47 lokal sieci

Kolejny lokal sieci Berlin Doner Kebap otworzył się 15 stycznia w Centrum Handlowym Avenida w Poznaniu. To już siódma restauracja w tym mieście. Poznań tym samym stał się drugim, po Szczecinie, miastem z największą ilością restauracji marki.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 16-01-2019, 13:28
fot. materiały prasowe

Marka Berlin Doner Kebap pierwszy lokal otworzył w 1998 roku. Marka jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym.

Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do połowy 2019 roku planowanym jest posiadanie 50 restauracji w portfolio sieci. Najbliższe otwarcie to Centrum Forum w Gliwicach.


Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania). Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska

© Portal Spożywczy 2020-10-19 18:00:08