Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Bracia Koral z konkursem na Walentynki

Marka Bracia Koral, producent lodów premium, w 2019 roku chce zatrzymać najpiękniejsze chwile i wspomnienia. Jednym ze sposobów na ich uchwycenie jest konkurs, który rozpoczyna się w Dzień Zakochanych – Walentynki, pod nazwą #dlawszystkichktorychkochamy. Każdy z fanów marki ma szansę na wygraną atrakcyjnych nagród poprzez publikację fotografii z ukochaną osobą, zwierzakami, które są jak domownicy lub pasją czy rzeczą, która daje nam radość na co dzień.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 14-02-2019, 13:22
fot. PPL Koral

Konkurs dla wszystkich, którzy kochają i tych kochanych rusza 14 lutego na profilu marki na facebooku. Jego celem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil i pokazanie miłości do ludzi, zwierząt i pasji jakie mają fani marki Bracia Koral. Aby wziąć w nim udział należy umieścić na swoim profilu zdjęcie z osobą/zwierzakiem/rzeczą którą kochamy i oznaczyć post #dlawszystkichktorychkochamy oraz wysłać je na adres mailowy konkurs@smi.agency.

- 2019 rok jest dla PPL Koral i Bracia Koral wyjątkowym, jubileuszowym czasem, w którym chcemy dać Klientom możliwość zatrzymania najpiękniejszych chwil i podzielenia się nimi z innymi. Dlatego właśnie w Dzień Zakochanych startuje konkurs dla tych co kochają i tych kochanych, w którym możemy pokazać nie tylko miłość do naszej drugiej połowy, ale również naszych przyjaciół, zwierzaki, czy ulubione hobby i pasje, które sprawiają nam radość. - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Na 10 najbardziej kreatywnych zgłoszeń czeka bon o wartości 200 złotych na unikalną biżuterie marki Giorre z Swarovski Crystals!. Konkurs trwa do 14.03.2019 r.

 

© Portal Spożywczy 2021-03-08 16:00:34