Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Firma Jantoń jako pierwsza w Europie wprowadza na rynek nową kategorię alkoholową

Spółka Jantoń informuje, że  jako pierwsza w Europie wprowadza do sprzedaży nową kategorię napojów alkoholowych – seltzer, stanowiącą obecnie jeden z głównych trendów w USA.Selzer jako kategoria alkoholowa podbił już serca Amerykanów i wkracza teraz na nasz rynek.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 18-02-2019, 15:44
fot. materiały prasowe

Seltzer Cool Wave firmy Jantoń wyróżnia oryginalna receptura, łącząca lekko słonawą musującą wodę z alkoholem i owocową nutą. Produkt będzie dostępny w trzech smakach: mango, limonka i grapefruit.

- Rozbudowując portfolio produktowe, śledzimy światowe trendy w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Wprowadzana przez nas marka Cool Wave z kategorii seltzer nie tylko doskonale wpisuje się w nurt lekkich alkoholi smakowych, ale także odpowiada na potrzeby współczesnego konsumenta – aktywnego, starającego się ograniczać liczbę kalorii w diecie i lubiącego być zaskakiwanym  – mówi Jakub Nowak, prezes zarządu firmy Jantoń.

– Cool Wave ma ogromny potencjał rozwoju zarówno ze względu na doskonały smak, jak i intrygujący wygląd, który wyróżni go na sklepowej półce - dodaje.

Lekki, musujący Cool Wave  to gwarancja przyjemnego orzeźwienia.  Transparentny napój w szklanej butelce o pojemności 0,275 ml wzbudza zainteresowanie nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim delikatnym posmakiem świeżych owoców i alkoholu. Produkt pojawi się w Polsce w trzech wariantach smakowych: mango, limonka i grapefruit.

Sprzedaż nowych produktów zostanie wsparta komunikacją zintegrowaną w social mediach, prasie branżowej oraz punktach sprzedaży, a także działaniami PR.  

Przybliżona cena na półce to 5 zł.

Jantoń S.A. Sp.K. to powstała w 1976 roku. Obecnie jest jednym z największych producentów, importerów i dystrybutorów branży winiarskiej w Polsce. Szeroka i różnorodna oferta produktowa firmy zawiera m.in.: wina gronowe, wina musujące, wermuty, wina grzane, ekologiczne, deserowe, owocowe, cydry, napoje niskoalkoholowe, hard lemonade oraz drinki RTD.

Jantoń S.A. Sp.K. jest Członkiem Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa. Producent znanych marek takich jak: Kadarka Prestige, Monte Santi, Barmańska, Aronica, Zbójeckie Grzane czy też Cydr Dobroński. 

© Portal Spożywczy 2020-08-13 02:42:33