Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Brytyjska sieć Dealz kontynuuje ekspansję w Warszawie

Najnowszy sklep sieci Dealz powstanie w Galerii Północnej. Od marca klienci galerii handlowej na Białołęce będą mogli korzystać m.in. z oferty produktów spożywczych i kosmetycznych oraz pomysłowych domowych gadżetów oferowanych przez Dealz.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 01-03-2019, 17:10
Fot. materiały prasowe

Nowy sklep Dealz powstanie na pierwszym piętrze Galerii Północnej pomiędzy salonami Carry i sklepem sieci Halmeys. Na powierzchni około 500 mkw. klienci znajdą wybór artykułów drogeryjnych, spożywczych, produktów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych oraz asortyment dla zwierząt w atrakcyjnych cenach. Otwarcie nowego salonu sieci Dealz w Galerii Północnej zaplanowane jest na 29 marca br.

Dealz jest częścią największej w Europie sieci dyskontów Poundland, należącej do Grupy Pepkor Europe, będącej właścicielem sieci Pepco. Marka Dealz zadebiutowała na polskim rynku na początku 2018 roku. Koncept sieci zakłada szeroki wybór produktów do domu, pomysłów na podarunki i praktycznych gadżetów.

Dzisiaj polska sieć Dealz obejmuje 18 sklepów, tylko jeden z nich zlokalizowany był w Warszawie. Salon w Galerii Północnej będzie drugim punktem Dealz w stolicy i pierwszym na północy miasta.

 

 

© Portal Spożywczy 2021-03-06 06:31:51