666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lidl z opieką fizjoterapeutyczną dla pracowników centrów dystrybucyjnych

Od 1 marca wszyscy pracownicy magazynów, biur sprzedaży oraz biur ekspansji Lidl Polska mają łatwy dostęp do specjalistów oferujących szereg zabiegów mających na celu poprawę ich ogólnej kondycji fizycznej.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 26-03-2019, 12:15
fot. shutterstock

Od marca sieć Lidl Polska postanowiła wprowadzić w każdym z 10 Centrów Dystrybucyjnych w Polsce bezpłatną, kompleksową  opiekę fizjoterapeutyczną dla pracowników. Korzystają oni z masażów, bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych, konsultacji ergonomicznych na stanowiskach pracy, indywidualnie przygotowywanych zestawów ćwiczeń.

Fizjoterapeuci pracujący w Centrach Dystrybucyjnych zajmują się również profilaktyką, a więc szkoleniami i warsztatami oraz ćwiczeniami rozciągającymi dla pracowników magazynów czy pracowników biurowych.

Wszystkie gabinety znajdują się na miejscu, w centrach dystrybucyjnych. Fizjoterapeuci dokonują oceny funkcjonalnej pracowników i wspólnie planują proces rehabilitacji rozłożony w czasie. Gabinety wyposażone są w sprzęt do masażu i do terapii, przybory rehabilitacyjne (rolery, wałki, piłki, ketle, maty itp.), taśmy kinesiology taping, środki higieniczne i dezynfekujące oraz okresowe materiały edukacyjne dla pracowników. Cyklicznie gabinety są także zaopatrywane w nowe sprzęty.  

© Portal Spożywczy 2020-04-01 20:06:39