666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Tesco: Klienci chętnie sięgają po produkty premium w okresach przedświątecznych

Na przestrzeni ostatnich lat nastąpił znaczący wzrost zainteresowania markami premium. Klienci sklepów Tesco coraz chętniej sięgają po produkty, które połączą w sobie wyjątkową jakość z atrakcyjną ceną. Nasi klienci szczególnie polubili markę Tesco Finest - specjalnie wyselekcjonowanych produktów, które dzięki wprowadzeniu w 2015 roku na polski rynek, stały się dostępne dla wszystkich - mówi serwisowi portalspozywczy.pl sieć Tesco Polska.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 16-04-2019, 15:10
fot. shutterstock

- Klienci chętnie sięgają po produkty  marki własnej Tesco Finest szczególnie w okresach przedświątecznych, poszukując produktów doskonałej jakości, o wyjątkowej recepturze i wyszukanym smaku - mówi serwisowi portalspozywczy.pl sieć Tesco Polska. 

- Na sklepowych półkach znajdziemy produkty marki Finest z całego świata, jak również regionalne i wytwarzane tradycyjną metodą produkty od polskich dostawców. Ser Mozzarella di Buffala, produkowany przez rodzinę Mandara z regionu Campania we Włoszech, ser Chaource produkowany przez rodzinę Lincet z Burgundii, jak również tradycyjna polska Kiełbasa Swojska Pilzneńska wędzona dymem z drewna olchowego to tylko przykłady produktów. Dużym zainteresowaniem cieszą się także świeże owoce i warzywa takie, jak brazylijskie mango, peruwiańskie awokado oraz specjalnie wyselekcjonowane ziemniaki fioletowe pochodzące z polskich upraw - informuje sieć.

- Marka Finest to również aromatyczne sosy inspirowane kuchnią indyjską, azjatycką, słone przekąski w rozmaitych odmianach smakowych, jak również praliny i czekolady ręcznie tworzone z wysokiej jakości ziaren kawowych czy oferta aromatycznych kaw parzonych i mielonych - dodaje Tesco Polska.

 

© Portal Spożywczy 2020-04-03 06:12:03