Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

HoReCa w Polsce: największe firmy z branży gastronomicznej - edycja 2019

Prezentujemy nowe zestawienie największych restauratorów i firm z sektora gastronomii działających na polskim rynku. Piąta edycja raportu obejmuje ponad 400 podmiotów uszeregowanych według przychodów za lata 2016-2017.

HoReCa w Polsce: największe firmy z branży gastronomicznej - edycja 2019

Autor: portalspozywczy.pl
Data: 17-04-2019, 14:33

W przypadku 150 firm o miejscu na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2017. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Lista firm z branży gastronomicznej umożliwia porównanie kondycji największych graczy. Bazując na danych dotyczących sprzedaży i zysków osiąganych przez spółki, prezentujemy ich pozycję na dynamicznie rosnącym i perspektywicznym rynku.

Oprócz wyników finansowych lista obejmuje dane adresowe firm, co umożliwia zbadanie rynku pod względem zaoferowania dostaw produktów i usług do przedsiębiorstw szykujących się do intensywnego rozwoju rynku HoReCa w Polsce.

Lista największych firm gastronomicznych w Polsce została opracowana przez redakcję PortalSpozywczy.pl we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację. Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Polecamy również drugą część raportu HoReCa poświęconą branży hotelarskiej.

© Portal Spożywczy 2020-05-29 07:19:47